DESlock+ PRO

DESlock+ Enterprise Server

Eset

Nowy

DESlock+ to proste w użyciu szyfrowanie, przeznaczone dla małych i dużych firm, a także użytkowników domowych. Umożliwia szyfrowanie m.in. całych powierzchni dysków, nośników wymiennych, pojedynczych plików oraz wiadomości e-mail. Jego działanie opiera się o zaawansowane algorytmy oraz standardy używane do generowania silnych kluczy szyfrujących.

Więcej szczegółów

544,10 zł netto (669,24 zł brutto)

DESlock+ Enterprise Server

Konsola centralnego zarządzania

Największe problemy towarzyszące projektom z obszaru szyfrowania danych wiążą się niewątpliwie z procesem wdrożenia danego rozwiązania, a następnie z samym jego zarządzaniem. Decydując się na DESlock+ Enterprise Server, otrzymujesz najbardziej zaawansowany i wszechstronny system do zarządzania zaszyfrowanymi stacjami roboczymi, jaki dostępny jest na rynku.

DESlock+ Enterprise Server jest w stanie zarządzać użytkownikami i stacjami roboczymi zarówno niezależnie, jak i w konfiguracjach wielostanowiskowych. Wstępne wdrożenie, aktualizacje oraz bieżący status – wszystko to dostępne jest za pośrednictwem firmowej sieci LAN lub poprzez chmurę, przez co implementacja rozwiązania na kolejnych urządzeniach jest niezwykle prosta i szybka. Praca zdalna, coraz częściej bazująca w wielu przypadkach na urządzeniach mobilne, wiąże się z koniecznością objęcia tych urządzeń firmowymi zasadami bezpieczeństwa, co nierzadko może stanowić problem. DESlock+ Enterprise Server czyni z tej konieczności zwykłą formalność.

Kontrola zdalnych stacji roboczych oraz użytkowników mobilnych

Przy pomocy DESlock+ Enterprise Proxy – narzędzia wykorzystywanego do bezpośredniej komunikacji ze stacjami roboczymi, DESlock+ Enterprise Server umożliwia efektywne zarządzanie zaszyfrowanymi komputerami za pośrednictwem zwykłego połączenia internetowego.

Prostota infrastruktury sieciowej

Wykorzystanie Enterprise Proxy jako pośrednika w komunikacji między klientami, a serwerem przekłada się na łatwą i szybką konfigurację infrastruktury sieciowej, która nie wymaga zastosowania żadnych dodatkowych rozwiązań. Wszelkie informacje są bowiem szyfrowane algorytmami RSA lub AES i przesyłane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia SSL.

Zarządzanie kluczami szyfrującymi oraz regułami „w locie”

Administratorzy mają możliwość zdalnego dodawania lub usuwania kluczy szyfrujących oraz zmiany reguł szyfrowania bez konieczności angażowania użytkownika.

Zdalne zarządzanie pełnym szyfrowaniem dysków oraz przywracanie użytkowników

Dzięki prostej autoryzacji użytkownika, pełne szyfrowanie dysków, zarządzanie kontami użytkowników oraz przywracanie utraconych haseł i zablokowanych stacji roboczych, mogą być łatwo przeprowadzane zdalnie.

 

DESlock+ Enterprise Server Proxy

Zasada działania tego narzędzia jest zbliżona do protokołu POP, wykorzystywanego w komunikacji email. Wszelkie informacje przesyłane między DESlock+ Enterprise Server, a użytkownikami i stacjami roboczymi są w pełni zaszyfrowane za pomocą kombinacji algorytmów RSA (1024 bit) oraz AES (256 bit). Dodatkowo, transmisja takich informacji jest zabezpieczona połączeniem SSL.

DESlock-Enterprise-Server-Proxy

Żadne klucze szyfrujące nie są przechowywane lub wykorzystywane przez Proxy. Narzędzie jest typowym pośrednikiem w komunikacji, przesyłającym nieznane pakiety danych.

DESlock+ Enterprise Server Proxy zlokalizowany jest w londyńskim centrum danych, posiadającym poziom dostępności i niezawodności infrastruktury klasy TIER III. Jednak w razie potrzeby może być również zainstalowany przez lokalnego dostawcę usług hostingowych lub nawet na tym samym komputerze, na którym funkcjonuje DESlock+ Enterprise Server.

Kluczowe funkcje

 • Brak konieczności nawiązywania połączenia z serwerem

 • Niezależność względem sieciowych kont użytkowników

 • Zarządzanie stacjami roboczymi za pośrednictwem Internetu

 • Zarządzanie użytkownikami i ich stacjami roboczymi

 • Kontrola reguł bezpieczeństwa szyfrowania

 • Zdalne zarządzanie kluczami szyfrującymi

 • Zarządzanie pełnym szyfrowaniem dysków oraz pojedynczych partycji

 • Zarządzanie szyfrowaniem nośników przenośnych

 • Wymuszanie zmiany hasła

 • Zdalne resetowanie haseł

 • Zdalne przywracanie użytkowników

 • Zarządzanie programem DESlock na urządzeniach z systemem iOS

 

Algorytmy szyfrowania

 • AES 256 bit AES 128 bit
 • SHA 256 bit SHA1 160 bit
 • RSA 1024 bit
 • Triple DES 112 bit
 • Blowfish 128 bit

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Napisz opinię

Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej