Zatrudniając strażnika czy też stróża często napotykamy problem egzekwowania jakości pracy tych pracowników. Zdarza się, że nie  mamy pewność, że osoba, która powinna pilnować i dbać o nasze interesy, właściwie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Chcielibyśmy móc to sprawdzić i kontrolować. Jednak bez odpowiedniego zaplecza technicznego wydaje się to bardzo trudne do realizacji. 

Wyjściem z sytuacji jest odpowiedni system kontroli. Nasze rozwiązanie umożliwia skuteczne rozliczanie pracowników ochrony, dając odpowiedź na pytanie czy, kto i kiedy patrolował określone rejony. Możemy określić dokładną trasę, jaką poruszać się powinien strażnik i skutecznie to egzekwować. 

Nasz system po wstępnej konfiguracji nie wymaga praktycznie obsługi ze strony pracowników. W każdym momencie możemy wygenerować czytelny raport i określić rzetelność pracy wybranego strażnika bądź określonej grupy. Daje to pełną przejrzystość uczciwości pracy każdego z pracowników ochrony. Wprowadzenie systemu kontroli strażników zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo firmy, dając potwierdzenie odbytego w wyznaczonym terminie patrolu z uwzględnieniem określonej wcześniej trasy. Nasze rozwiązania funkcjonują zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach, wszędzie tam gdzie kluczową kwestią jest bezpieczeństwo.


Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej