System Zarządzania Parkingiem to kompletne rozwiązanie, służące procesowi efektywnego i bezpiecznego administrowania parkingiem. Odpowiada przede wszystkim za usprawnienie systemu pobierania opłat oraz zautomatyzowanie procesów wjazdu i wyjazdu z parkingów. Firma wdrożyła systemy parkingowe w wielu obiektach, zyskując doświadczenie w opracowywaniu kompleksowych rozwiązań, dopasowanych do wymagań klientów. Dzisiejszy kształt systemu oraz oprogramowania jest efektem ścisłej współpracy z klientami na wszystkich etapach projektowania oraz instalowania systemu.

System Parkingowy zarządza całym procesem związanym z pobieraniem opłat za parkowanie. Służy do kompleksowej obsługi małych i dużych parkingów, zarówno strzeżonych jak i niestrzeżonych. System ten, dzięki swojej elastyczności pozwala na wybór wielu rozwiązań dopasowanych do potrzeb obiektów oraz samych klientów. Dzięki temu umożliwia zastosowanie zarówno jednorazowych biletów parkingowych, jak kart abonamentowych.

System Parkingowy to efektywne narzędzie do zarządzania parkingiem – jego podstawową zaletą jest generowanie oszczędności oraz efektywne kontrolowanie powierzchni zajmowanej przez pojazdy. System przyspiesza i usprawnia obsługę klientów wjeżdżających na parking oraz proces rozliczania opłat. Zwiększa także zyski parkingu dzięki wzmocnionej kontroli wjazdów i wyjazdów. Instalacja Systemu umożliwia kształtowania wysokości opłat w zależności od potrzeb – np. godziny świadczenia usługi czy dnia tygodnia. Oprogramowanie daje także możliwość tworzenia raportów i statystyk, dotyczących na przykład liczby pojazdów korzystających z parkingu czy zestawień finansowych.


Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej