System Rejestracji Czasu Pracy – RCP jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość czy charakter prowadzonej działalności gospodarczej. Korzystają z niego pracodawcy i pracownicy z wielu branż - od administracji, przemysłu przez ośrodki edukacyjne, służbę zdrowia oraz mundurową, aż po firmy usługowe.

System Rejestracji Czasu Pracy przede wszystkim generuje oszczędności. Dyscyplinując pracowników, pozwala obniżyć koszty pracy i zapobiegać nadużyciom. Umożliwia kontrolę spóźnień, przerw w pracy oraz wyjść służbowych i prywatnych. Ewidencja czasu pracu pozwala także na dogodne dostosowanie czasu pracy do potrzeb danego pracownika. Dodatkowo tym elektronicznym systemem mogą zostać połączone poszczególne oddziały firmy, dzięki czemu w każdej chwili można wygenerować raport z aktualnego stanu osobowego pracowników firmy. Zgromadzone i przechowywane w ten sposób dane pozostają całkowicie bezpieczne. Instalacja systemu proponowanego przez ARRIGO rozwiązuje wiele problemów, z jakimi zmagają się współczesne firmy oraz zapewnia stosunkowo szybki zwrot poniesionych nakładów finansowych na jego wdrożenie.

Działanie systemu opiera się na współpracy urządzeń rejestrujących z kartami identyfikującymi zatrudnione osoby. Jego podstawowymi elementami są rejestratory czasu pracy, karty zbliżeniowe oraz oprogramowanie zarządzające kartami i danymi. Każde użycie identyfikatora osobistego znajduje swoje odzwierciedlenie w elektronicznej dokumentacji. Najważniejszym efektem zastosowania systemu jest gromadzenie informacji na temat czasu pracy wszystkich zatrudnionych osób. Warto zauważyć, że system może składać się z wielu punktów rejestracji umieszczonych w różnych miejscach oraz zawierać dodatkowe urządzenia, jak np. bramki obrotowe. System RCP, podobnie jak pozostałe będące w ofercie ARRIGO mają możliwość współpracy z innymi systemami np. z zakresu kontroli dostępu, bezpieczeństwa informatycznego czy systemem ERP.


Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej