O firmie

Jesteśmy niewielką, ale prężną, skuteczną i innowacyjną firmą z branży IT. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Możemy pochwalić się wdrożeniami systemów ERP, B2B, zaawansowanych webowych narzędzi do ofertowania, systemów do generowania katalogów DTP. We wszystkich tych narzędziach wykorzystujemy pliki służące do transportu i konwersji danych EDI i XML. Zajmujemy się również tematyką bezpieczeństwa, systemów ochrony informacji i e-security.

Na potrzeby realizacji naszych wybranych projektów możemy przygotować i złożyć wniosek o dotację ze środków unijnych.

Nasza firma współpracuje z integratorami systemów informatycznych jak również bezpośrednio z klientem końcowym. Staramy się w miarę możliwości oferować kompleksową obsługę z zakresu e-security. Oferujemy projekt, wdrożenie jak i szkolenia przyszłych administratorów i użytkowników. Nowatorski pomysł, dobrze dobrany sprzęt i profesjonalne wykonanie gwarantują nam w efekcie uznanie i zadowolenie klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty gwarantujące skuteczne i bezpieczne rozwiązania firmowe.
Oferujemy szeroką gamę czytników kart elektronicznych do zastosowania w systemach ochrony informacji, jak również w systemach kontroli dostępu do zasobów i obiektów. Proponowane modele są odpowiednie dla różnych środowisk i interfejsów (szeregowych i równoległych). Produkty te są zgodne ze standardami: ISO7816, EMV, PC/SC, PKCS#11 itp. W naszej ofercie znajdą Państwo także modele zintegrowane ze skanerem linii papilarnych.
W naszej ofercie znajdą Państwo systemy kart elektronicznych o różnych parametrach użytkowych oraz różnym stopniu zabezpieczenia. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, jak i wdrażania systemów kartowych o każdym stopniu skomplikowania. Współpracujemy przy tym z najważniejszymi producentami kart i urządzeń związanych z ich personalizacją. Karty z naszej oferty sprawdzą się nie tylko w rekomendowanych przez nas systemach i aplikacjach, ale również w tych ogólnodostępnych na rynku. Zapewnią one bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Oferujemy wyspecjalizowane mikroprocesorowe karty elektroniczne, wyposażone w zaawansowany mechanizm kontroli dostępu.


Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej