O firmie

Jesteśmy niewielką, ale prężną, skuteczną i innowacyjną firmą z branży IT. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych systemów IT. Wdrażamy systemy ERP, jesteśmy partnerem firmy Soneta, producenta oprogramowania ERP enova365. Możemy pochwalić się wdrożeniami systemów B2B, zaawansowanych webowych narzędzi do ofertowania, systemów do generowania katalogów DTP. We wszystkich tych narzędziach wykorzystujemy pliki służące do transportu i konwersji danych EDI i XML. Zajmujemy się również tematyką bezpieczeństwa, systemów ochrony informacji i e-security.

Na potrzeby realizacji naszych wybranych projektów możemy przygotować i złożyć wniosek o dotację ze środków unijnych.

Nasza firma współpracuje z integratorami systemów informatycznych jak również bezpośrednio z klientem końcowym. Staramy się w miarę możliwości oferować kompleksową obsługę z zakresu e-security. Oferujemy projekt, wdrożenie jak i szkolenia przyszłych administratorów i użytkowników. Nowatorski pomysł, dobrze dobrany sprzęt i profesjonalne wykonanie gwarantują nam w efekcie uznanie i zadowolenie klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty gwarantujące skuteczne i bezpieczne rozwiązania firmowe.
Oferujemy szeroką gamę czytników kart elektronicznych do zastosowania w systemach ochrony informacji, jak również w systemach kontroli dostępu do zasobów i obiektów. Proponowane modele są odpowiednie dla różnych środowisk i interfejsów (szeregowych i równoległych). Produkty te są zgodne ze standardami: ISO7816, EMV, PC/SC, PKCS#11 itp. W naszej ofercie znajdą Państwo także modele zintegrowane ze skanerem linii papilarnych.
W naszej ofercie znajdą Państwo systemy kart elektronicznych o różnych parametrach użytkowych oraz różnym stopniu zabezpieczenia. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, jak i wdrażania systemów kartowych o każdym stopniu skomplikowania. Współpracujemy przy tym z najważniejszymi producentami kart i urządzeń związanych z ich personalizacją. Karty z naszej oferty sprawdzą się nie tylko w rekomendowanych przez nas systemach i aplikacjach, ale również w tych ogólnodostępnych na rynku. Zapewnią one bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Oferujemy wyspecjalizowane mikroprocesorowe karty elektroniczne, wyposażone w zaawansowany mechanizm kontroli dostępu.

Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej