ERP enova365

ERP enova365 to system idealny do wszelkich rozwiązań służących poprawie wydajności organizacyjnej firmy. Pozwala na komfortowe i całościowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Wyróżnia się funkcjami takimi jak:

 

Modułowość

Budowa systemu opiera się o moduły, łączone ze sobą w sposób najbardziej wydajny z punktu widzenia procesów zachodzących w Twojej firmie. Moduły można dodawać do siebie w różnych wariantach, a w razie potrzeby bez problemu rozszerza się je do wyższej wersji. Zastosowanie w systemie ERP enova365 tak elastycznej i komfortowej w użytkowaniu formuły, przekłada się na jej skuteczność w codziennych firmowych działaniach.

 

Multifunkcjonalność

Wielość rozwiązań możliwych w ramach systemu ERP enova365 pozwala dostosować go do czynników takich jak: wielkość firmy, zakres oferowanych przez nią produktów i usług czy preferowanego stylu pracy. Wystarczy wybrać jeden spośród trzech dostępnych wariantów systemu:

  • Platynowy – dedykowany dla dużych firm,
  • Złoty – odpowiedni dla średniej wielkości przedsiębiorstw,
  • Srebrny – idealny dla działalności w początkowej fazie rozwoju.

 

Styl pracy

System zapewnia swobodny, nowoczesny dostęp do wszystkich swoich funkcji, za pomocą trzech interfejsów:

  • Klasycznego, instalowanego na komputerze programu, co umożliwia wygodną pracę na stanowisku stacjonarnym.
  • Dedykowanego pracującym zdalnie, kiedy to system jest dostępny przez stronę internetową, z dowolnego miejsca na świecie, gdzie uzyskamy łączność z siecią.
  • Odpowiedniego dla osób zarządzających systemem przez tablet bądź smartfon, przy wykorzystaniu interfejsu dotykowego Windows 8 (system został przystosowany do pracy na Windows 8 i Windows Phone).

 

Komfort pracy

System tworzony jest tak, by jak najlepiej wpisywał się w środowisko firmy i jej charakter. Dzięki temu znajduje on zastosowanie w różnorodnych branżach, np. handlowych, produkcyjnych, transportowych, usługowych, jak również w administracji, bankowości, finansach, rozwiązaniach związanych z użytecznością publiczną, szkoleniami bądź outsourcingiem. Ogromne możliwości personalizacji to także, między innymi, indywidualne ustawienia wyglądu interfejsu oraz wdrożenie funkcjonalności zgodnych z naszymi osobistymi preferencjami. System pozwala na wybór menu, wyglądu list czy zakładek.

 

Aktualność

Z systemem ERP enova365 będziesz zawsze na czasie. Dostarczone oprogramowanie odpowiada aktualnym przepisom i jest zgodne z polskim prawem. Bieżące bezpłatne aktualizacje umożliwiają łatwe wprowadzanie zmian w systemie.

 

Model zakupu

Możesz wybrać jedną z trzech opcji:

  • Posiadaj licencje na własność – zakup zapewnia Ci dożywotnią własność na dane moduły systemu, a także daje możliwość aktualizacji.
  • Wynajmij istotne dla Ciebie moduły i korzystaj z oprogramowania, uiszczając stałą opłatę abonamentową.
  • Dzierżaw system i infrastrukturę – w ramach oferty wynajmujesz zarówno interesujące Cię moduły, jak również całą infrastrukturę (serwer, backupy, aktualizacje), płacąc ustaloną stawkę abonamentu.

Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej