Lista produktów producenta: Evolis

Wyświetla 1 - 7 of 7 elementów
 • ESEC-DK-EVO-00078

  Evolis prezentuje Badgy200, drukarkę zaprojektowaną aby zapewnić tani i szybki nadruk kart w kolorze wysokiej jakości. Kompleksowe rozwiązanie, ekonomiczne i łatwe w użyciu. Badgy200 spełnia wszystkie oczekiwania klienta  w zakresie graficznej personalizacji i błyskawicznej produkcji kart- jeśli chodzi o małe nakłady kart i pojedyncze karty.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00079

  Zenius to idealne narzędzie do jednostronnego drukowania kart kolorowych i monochromatycznych w wysokiej jakości. Drukarka przeznaczona jest do druku małych nakładów kart. Typowe zastosowanie drukarki to druk identyfikatorów, kart kontroli dostępu, kart lojalnościowych itp.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00080

  Primacy to nowoczesna drukarka do jednostronnego lub dwustronnego drukowania kart kolorowych i monochromatycznych w wysokiej jakości. Drukarka przeznaczona jest do średnich i dużych nakładów kart. Stanowi idealne rozwiązanie do druku identyfikatorów, kart lojalnościowych, kart kontroli dostępu i wszelkiego rodzaju kart, gdzie liczy się szybkość i jakość...

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00081

  Dzięki możliwości jednostronnego drukowania więcej niż 140 kart na godzinę, Avansia jest przeznaczona do średnich i dużych nakładów kart. Jest to  nowoczesna, retransferowa drukarka do kart wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowana do intensywnego użytku, Avansia jest  wyjątkowo wytrzymała i zapewnia wysoką trwałość drukowanych kart.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00082

  Quantum2 to wysokowydajne urządzenie do drukowania i kodowania dużych ilości kart plastikowych. Pomimo przeznaczenia do profesjonalnych zastosowań, drukarkę cechuje łatwość użycia charakterystyczna dla urządzeń biurowych.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00083

  Drukarka Securion jest najlepszym rozwiązaniem do personalizacji kart i laminowania. Zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na kontrolę bezpieczeństwa i produkuje karty, które będą trwać znacznie dłużej. Securion jest wyposażony w moduł druku kolorowego i stacji laminowania, zarówno w trybie pracy dwóstronnym i jednostronnym.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00084

  Tattoo RW to prosta w użyciu, niewielka drukarka do kart plastikowych. Urządzenie cechuje korzystny stosunek ceny do jakości. Tattoo RW jest optymalnym rozwiązaniem dla firm drukujących małe nakłady kart. Drukarka zapewnia szybki nadruk jednostronny kart wielokrotnego zapisu. Idealna do nadruku i zapisu danych w ciagu kilku sekund.

   
   
Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej