Niedostępne 

Jest 32 produktów.
Wyświetla 1 - 24 of 32 elementów
 • Model wycofany z produkcji! Wewnętrzny czytnik do montażu w „kieszeń” 3,5 ". Funkcjonalność podobna do SCR333. Podłączany do wewnętrznego portu USB na płycie głównej PC.

  Zapytaj o cenę.
   
 • ESEC-CZ-ASE-00001

  Model wycofany z produkcji! Czytnik ASEDrive IIIe USB Smart Card Reader/Writer firmy Athena jest zaawansowanym czytnikiem PC/SC z opcją aktualizacji firmware’u w pamięci FLASH. Przeznaczony do obsługi kart pamięciowych i procesorowych. Świetnie sprawdzi się przy wprowadzaniu rozwiązań finansowych, PKI, kontroli dostępu do zasobów sieciowych bądź aplikacji...

  Zapytaj o cenę.
   
 • WESEC-CZ-ACR-03801

  Model wycofany z produkcji! Smart Floppy ACR38F jest idealnym rozwiązaniem ułatwiającym integrację czytników kart Smart z komputerem stacjonarnym. Urządzenie wykorzystuje ten sam rdzeń co seria czytników ACR38- cechuje go wszechstronność i wydajność kojarzona z czytnikami kart ACS. Używając interfejsu USB, napędzany jest przez wewnętrzne zasilanie komputera.

   
   
 • WESEC-CZ-ACR-03802

  Model wycofany z produkcji! Klawiatura Smart Keyboard ACR38K-E1 jest rozwiązaniem typu plug-and-play, które eliminuje potrzebę instalacji sterowników i oceny zgodności z systemem operacyjnym. Dzięki niej uzyskujemy bardzo łatwy dostęp do składnika bezpieczeństwa e-commerce oraz innych aplikacji do kart Smart.

   
   
 • WESEC-CZ-ACR-03806

  Model wycofany z produkcji! ACR38U-N1 PocketMate to czytnik kart Smart cechujący się przede wszystkim niewielkimi rozmiarmi. Będąc rozmiarów standardowego Tokena USB jest on jednocześnie w pełni funkcjonalnym czytnikiem kart Smart.

   
   
 • WESEC-CZ-DEL-00108

  Klawiatura z czytnikiem karty chipowej KB813 firmy Dell służy do zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa. To świetne zabezpieczenie chroniące dane firmowe i własność intelektualną, a przy okazji wygodna, elegancka klawiatura z wbudowanym czytnikiem karty chipowej.

   
   
 • WESEC-CZ-EVO-00036

  Model wycofany z produkcji! Drukarki Evolis w wersji SMART zawierają styki przeznaczone do kodowania kart stykowych. Podłączenie kodera kart stykowych sprawia, że drukarka zyskuje nową funkcjonalność kodowania kart. Urządzenia łączą się ze sobą dzięki gniazdu DB9, które znajduje się w obudowie drukarki.

   
   
 • WESEC-CZ-GEM-00028

  Model wycofany z produkcji! USB Shell Token to przenośny mini-czytnik, na który składają się wtyczka USB i gniazdo SIM.

   
   
 • WESEC-CZ-IDB-00026

  Model wycofany z produkcji! Czytnik IDBridge CT30 firmy Gemalto, wcześniej znany jako GEM PC TWIN lub PC USB TR, w odróżnieniu od poprzedniego modelu został wyposażony jedynie w złącze USB. Prosta instalacja (plug and play) oraz kompatybilność z większością dostępnych systemów operacyjnych. Czytnik może obsłużyć adapter pozwalający na instalację w...

   
   
 • WESEC-CZ-IDB-00027

  Model wycofany z produkcji! Czytnik IDBridge CT40 firmy Gemalto, znany wcześniej pod nazwą PC USB SL, wyróżnia się obudową pozwalającą na rozpoznanie manipulacji („Tamper evident casing”). Wygląd urządzenia umożliwia graficzne dostosowanie czytnika do potrzeb. Urządzenie posiada certyfikaty zgodności ze standardami EMV oraz Microsoft® WHQL i współpracuje...

   
   
 • WESEC-CZ-MAX-00009

  Model wycofany z produkcji! Czytnik MAXX ID-1, posiadający wbudowaną pamięć FLASH, może zostać podłączony do dowolnego portu USB. Umożliwia on zastosowanie kart w rozmiarze ID-1. Wbudowana pamięć FLASH przekłada się na bezpieczeństwo stosowania tego czytnika przy realizacji aplikacji związanych z e-bankowością, e-administracją czy dostępem do usług...

   
   
 • WESEC-CZ-OMN-00031

  Model wycofany z produkcji! Czytnik Omnikey 3821 USB PINPAD to specjalistyczny sprzęt do obsługi kart elektronicznych.

   
   
 • WESEC-CZ-OMN-00033

  Model wycofany z produkcji! Czytnik Omnikey 4040 Mobile PCMCIA, dedykowany dla komputerów przenośnych, jest zgodny ze standartem PCMCIA. Urządzenie to jest następcą czytnika CardMan Mobile 4000.

   
   
 • WESEC-CZ-OMN-06321

  Model wycofany z produkcji! Technologia bezstykowa w jednym urządzeniu mobilnym - wyposażony w czytnik dwukanałowy z interfejsem PClinked, który odczytuje i zapisuje zarówno kartę Smart bezstykową 13,56 MHz, jak i praktycznie każdą kartę kontaktową w rozmiarach karty SIM.

   
   
 • WESEC-CZ-SCL-00010

  Model wycofany z produkcji! Czytnik SCL3711 idealnie sprawdza się przy zastosowaniach mobilnych. Jego wytrzymała, solidna konstrukcja, pozbawiona ruchomych części, przekłada się na trwałość i wygodę jego użytkowania. Zoptymalizowane wymiary czytnika sprawiają, że mimo iż są one stosunkowo niewielkie, czytnik zapewnia sprawne działanie kart RFID.

   
   
 • WESEC-CZ-SCL-00020

  Model wycofany z produkcji! Czytnik SCL011 sprawdzi się przy obsłudze aplikacji bezstykowych. Może współpracować ze sprzętami obsługującymi NFC. Producent gwarantuje upgrade oprogramowania, krótki czas wprowadzania na rynek nowych aplikacji oraz zapewnia minimalizację ryzyka związanego z ewolucją standardów w przypadku technologii bezstykowych. Czytnik...

   
   
 • WESEC-CZ-SCR-00022

  Model wycofany z produkcji! Czytnik SCR243 to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach mobilnych. Model SCR243 jest zgodny ze standardowym slotem PCMCIA Type II w notebookach. Dzięki wbudowanej pamięci Flash można aktualizować zainstalowane oprogramowanie firmowe. Czytnik ten spełnia standardy EMV I i PC/SC, współpracuje również z ważniejszymi...

   
   
 • WESEC-CZ-SCR-00023

  Model wycofany z produkcji! Czytnik SCR3340 ExpressCard to nowa generacja technologii PC Card. Standard ExpressCard zapewnia użytkownikom prosty i komfortowy sposób dodawania nowego urządzenia do systemu. W czytniku tym wykorzystano najnowszy układ firmy SCM o oznaczeniu STC II.

   
   
 • WESEC-CZ-SCR-00066

  Model wycofany z produkcji! Proponujemy model uTrust 2700F. Model SCR3310 jest wyposażony we własną pamięć flash (SCR3310v2.0 nie posiada pamięci flash), posiada certyfikaty zgodności z EMV I oraz PC/SC. Podobnie jak pozostałe czytniki firmy SCM współpracuje z wszystkimi ważniejszymi modelami kart elektronicznych.

   
   
 • WESEC-CZ-SCT-00021

  Model wycofany z produkcji! Token USB to sprzęt łączący w sobie funkcjonalność czytnika kart i karty stykowej o standardowych wymiarach. Działanie urządzenia odpowiada użyciu zwykłego czytnika i karty, przy zdecydowanie wyższym komforcie użytkowania.

   
   
 • WESEC-CZ-SPR-00025

  Model wycofany z produkcji! Najbardziej uniwersalny model czytnika z serii SPRx32. Urządzenia te zapewniają ochronę kodu PIN podczas przesyłania go do karty elektronicznej. Wspiera komunikację z komputerem dzięki wykorzystaniu dwóch interfejsów: USB oraz portu szeregowego. Czytnik ten sprawdzi się przy wprowadzaniu rozwiązań wymagających dostępu poufnego.

   
   
 • WESEC-CZ-UTR-00002

  Model wycofany z produkcji! Model został zastąpiony nowym czytnikiem uTrust 4701 F Czytnik typu desktop, posiada interfejs kontaktowy, zbliżeniowy, a także zapewnia odpowiednie wsparcie dla technologii NFC. Urządzenie gwarantuje wysoki komfort użytkowania i wsparciu dla prędkości 848kBit/s przy komunikacji zbliżeniowej oraz 600kBit/s przy komunikacji...

   
   
 • WESEC-CZ-UTR-00003

  Model wycofany z produkcji! Czytnik CLOUD 4500F łączy w sobie obsługę trzech technologii: zbliżeniowej, kontaktowej i NFC. Tym samym jest on jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń tego typu na rynku. Jego zaletą jest również prędkość komunikacji: 848kBit/s (ISO 14443) przy obsłudze zbliżeniowej i 600kBit/s przy obsłudze stykowej.

   
   
 • WESEC-CZ-UTR-00024

   Model wycofany z produkcji! „Smart Fold” SCR3500 to przenośny mini-czytnik wyposażony we wtyczkę USB oraz gniazdo dla karty procesorowej w standardowym formacieISO7816 – ID1. Produkt ten otwiera nową gamę urządzeń w ofercie SCM-a.

   
   
Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej