Drukarki kart plastikowych 

Jest 16 produktów.
Wyświetla 1 - 16 of 16 elementów
 • ESEC-DK-EVO-00078

  Evolis prezentuje Badgy200, drukarkę zaprojektowaną aby zapewnić tani i szybki nadruk kart w kolorze wysokiej jakości. Kompleksowe rozwiązanie, ekonomiczne i łatwe w użyciu. Badgy200 spełnia wszystkie oczekiwania klienta  w zakresie graficznej personalizacji i błyskawicznej produkcji kart- jeśli chodzi o małe nakłady kart i pojedyncze karty.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00079

  Zenius to idealne narzędzie do jednostronnego drukowania kart kolorowych i monochromatycznych w wysokiej jakości. Drukarka przeznaczona jest do druku małych nakładów kart. Typowe zastosowanie drukarki to druk identyfikatorów, kart kontroli dostępu, kart lojalnościowych itp.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00080

  Primacy to nowoczesna drukarka do jednostronnego lub dwustronnego drukowania kart kolorowych i monochromatycznych w wysokiej jakości. Drukarka przeznaczona jest do średnich i dużych nakładów kart. Stanowi idealne rozwiązanie do druku identyfikatorów, kart lojalnościowych, kart kontroli dostępu i wszelkiego rodzaju kart, gdzie liczy się szybkość i jakość...

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00081

  Dzięki możliwości jednostronnego drukowania więcej niż 140 kart na godzinę, Avansia jest przeznaczona do średnich i dużych nakładów kart. Jest to  nowoczesna, retransferowa drukarka do kart wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowana do intensywnego użytku, Avansia jest  wyjątkowo wytrzymała i zapewnia wysoką trwałość drukowanych kart.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00082

  Quantum2 to wysokowydajne urządzenie do drukowania i kodowania dużych ilości kart plastikowych. Pomimo przeznaczenia do profesjonalnych zastosowań, drukarkę cechuje łatwość użycia charakterystyczna dla urządzeń biurowych.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00083

  Drukarka Securion jest najlepszym rozwiązaniem do personalizacji kart i laminowania. Zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na kontrolę bezpieczeństwa i produkuje karty, które będą trwać znacznie dłużej. Securion jest wyposażony w moduł druku kolorowego i stacji laminowania, zarówno w trybie pracy dwóstronnym i jednostronnym.

   
   
 • ESEC-DK-EVO-00084

  Tattoo RW to prosta w użyciu, niewielka drukarka do kart plastikowych. Urządzenie cechuje korzystny stosunek ceny do jakości. Tattoo RW jest optymalnym rozwiązaniem dla firm drukujących małe nakłady kart. Drukarka zapewnia szybki nadruk jednostronny kart wielokrotnego zapisu. Idealna do nadruku i zapisu danych w ciagu kilku sekund.

   
   
 • ESEC-DK-ZEB-00069

  Drukarka kart ZXP Series1 została zaprojektowana specjalnie dla klientów, którzy potrzebują drukarki wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Idealny dla druku jednostronnego kolorowego lub monochromatycznego w niewielkich ilościach. ZXP Series1 oferuje kompletne rozwiązanie do drukowania kart wymagające niewielkiej inwestycji w stosunku do jakości.

   
   
 • ESEC-DK-ZEB-00085

  Niedroga, łatwa w użyciu i kompaktowa  drukarka ZXP Series 3 zapewnia wysokiej jakości drukowanie i kodowanie. Za pomocą technologii przetwarzania obrazu ZRaster oraz wysokiej wydajności taśmy, drukarka ZXP Series 3 osiąga świetną szybkość druku i wysoką jakość obrazu. Drukarka jest bardzo łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalistycznego szkolenia.

   
   
 • ESEC-DK-ZEB-00086

  Wykorzystując najnowsze technologie w druku kart plastikowych, Zebra ZXP Series 7 przeznaczona jest do druku w dużych ilościach i druku w wysokiej jakości. Drukarka zapewnia szybkie, jeszcze bardziej niezawodne działanie, oferując użytkownikom wyjątkową jakość przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wydruku. ZXP Series 7 dzięki precyzyjnej kontroli barw...

   
   
 • ESEC-DK-ZEB-00087

  Gdy wymagana jest dodatkowa ochrona i trwałość dla kart ZXP Series 7 oferuje efektywną pojedynczą lub dwustronną opcję laminacji. Moduły wykorzystują opatentowaną przez producenta drukarki metodę laminowania bezodpadowego, co pozwala zminimalizować koszt wydruku jednej karty.

   
   
 • ESEC-DK-ZEB-00088

  Drukarka retransferowa. Innowacyjne retransferowe drukarki kart zapewniają fotograficzną jakość, szybki druk, łatwą integrację i modułową elastyczność.

   
   
 • ESEC-DK-ZEB-00089

  Drukarka retransferowa. Innowacyjne retransferowe drukarki kart zapewniają fotograficzną jakość, szybki druk, łatwą integrację i modułową elastyczność.

   
   
 • ESEC-FO-EVO-00090

  Folia monochromatyczna biała do drukarek Evolis Tattoo oraz Tattoo2 - 600 kart/rolka

   
   
 • ESEC-FO-EVO-00091

  Folia monochromatyczna czarna do drukarki Evolis 1000 kart/rolka. Pasuje do drukarek Pebble4, Dualys3, Securion.

   
   
 • ESEC-FO-EVO-00092

  Folia YMCKO do kolorowego nadruku na kartach do drukarek Evolis Pebble, Dualys, Securion od pojemności do 200 nadruków z rolki. Folia zawiera warstwę powłoki ochronnej zabezpieczającą nadruk na karcie.

   
   
Accept Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej